تحقيق رشته حسابداری با عنوان آشنایی با مفاهیم مالیات بر ارزش افزوده

مطالب دیگر:
🔑pdf اموزش سبکهای نمایش styles.android🔑pdf اموزش قالب theme_android🔑فهرست‌های سفارشی (Customized Lists) دراندروید🔑فهرست‌ها (Lists) دراندروید🔑دکمه‌ها در اندرویدButton_Android🔑صفحه بندی layout Android🔑اموزش واحدهای اندازه گیریAndroid🔑اموزش اشکال زدایی (debug) برنامه دراندروید🔑اموزش درک امنیت و اجازه ها (permission)🔑کتاب اموزش پخت 65 نوع غذای ایرانی🔑نقشه ویلا یک طبقه🔑نقشه ویلا دو طبقه🔑برنامه حسابگر🔑برنامه محاسبه محیط و مساحت مستطیل🔑برنامه رابطه فرکانس و زمان🔑برنامه شمارنده اعداد زوج و فرد🔑برنامه محاسبه تعداد کاراکترهای تایپ شده🔑برنامه تبدیل سال به واحد های زمانی مختلف🔑برنامه محاسبه میانگین 20 عدد🔑برنامه چاپ کاراکترهای A تا z به همراه کد اسکی آنها🔑برنامه محاسبه تعداد پاراگراف های تایپ شده🔑برنامه جدول ضرب🔑برنامه فاکتوریل🔑برنامه محاسبه مجموع مربع چند عدد🔑بهترین و کامل ترین دستیار ویندوز
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقيق رشته حسابداری با عنوان آشنایی با مفاهیم مالیات بر ارزش افزوده آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقیق رشته حسابداری, دانلود تحقیق درباره مالیات بر ارزش افزوده , دانلود تحقیق مالیات بر ارزش افزوده , تحقیق درباره مالیات بر ارزش افزوده
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

درفرمت ورد 26 صفحه قابل ويرايش

بمنظور محدودکردن حیطه آنالیز، تحقیق AFIT را به عنوان کاری تعریف می کنیم که کاربردهای انواع گزارش های مالی از جمله حساب های مالیات بر درآمد را ارزیابی می کند. مانند تست های نقش AFIT در مدیریت درآمدها و مفاد اطلاعاتی آن. از ذکر و اشاره به مقالاتی که سایر پدیده ها را نیز با حساب های مالیاتی آنالیز می کنند در این جا خودداری نمودیم. مثلاً میلز تفاوت های تاثیر حسابداری مالیات و حسابداری دفتری را بر تصمیمات حسابرسی سرویس درآمد داخلی(IRS) بررسی می کند. ضمن اینکه از بررسی تحقیقاتی که به رابطه بین تفاوت های حسابداری مالیات و ثبتی و هزینه سرمایه می پردازند نیز پرهیز نمودیم چون هرچند که تحقیقات مهم و جالبی هستند اما در عین حال بجای مطالعه و بررسی خود حسابداری مالیات بر درآمد به ارزیابی تاثیر آن می پردازند. هرچند که حدود تعیین شده اختیاری است اما همانند تمام مطالعات باید یکسری چهارچوب را در آنالیزمان رعایت کنیم. ضمن اینکه اشاره ای هم به مقالات مهم مرتبط به معاملات بین ملاحظات مالیاتی و گزارش مالی نکرده ایم. هرچند که AFIT شامل ملاحظات برنامه ریزی مالیات می شود، اما موضوعات مرتبط با هماهنگی انتخاب مالیات و ثبت را نادیده گرفته و خوانندگان را به مقالات هانلون و هیتز من و شاکلفورد و شولین ارجاع می دهیم.

مطالعات اخیر حسابداری مالیات بر درآمد علیرغم ارتباط با تحقیقات سنتی مالیات بر درآمد بمراتب بیشتر از تحقیق مالیاتی «شولز- ولفسون» شبیه تحقیقات اصلی حسابداری مالی هستند که کاملاً از اقتصاد و مالیه نشات می گیرند. با این حال تفاوت های قابل ملاحظه ای بین AFIT و سایر حوزه های گزارش مالی مشاهده می شود.

البته در قسمت بعدی به شرح تفصیلی این تفاوت ها خواهیم پرداخت، اما شرح مختصر آنها عبارتست از: نخست وضع مالیات برای تمام کمپانی ها آن را به فراگیرترین موضوعات گزارش مالی تبدیل نموده است. ثانیاً مقام مسئوول مالیات گذاری یکی از کاربران اطلاعات مالیاتی در پانویس ها محسوب می شود.از این رو حساب های مالیاتی اطلاعاتی در اختیار طرف مخالف قرار می دهند. ثالثاً حساب های مالیاتی جایگزینی برای درآمد ارائه می دهند. و مورد آخر هزینه مالیاتی جزو فاکتورهای درآمد عملیاتی محسوب نمی شود. در واقع بخش هایی از هزینه مالیاتی زیر درآمد خالص در ایتم هایی مانند عملیات ناپیوسته و درآمد جامع دیگری گزارش می شوند. این ویژگی های متمایز حسابداری برای مالیات بر درآمدها به محققان این امکان را می دهد تا درک ما از گزارش مالی را بسمت و سویی توسعه دهند که با سایر حساب ها میسر نیست.

مقالات تحقیقاتی را به سه موضوع تقسیم نمودیم: مدیریت درآمدها، رابطه بین تفاوت های مالیت-ثبتی و ویژگی های درآمدها و قیمت گذاری بازار سرمایع اطلاعات در حساب های مالیاتی.مدیران بمنظور مدیریت درآمدها جهت تامین یا مخالفت با پیش بیینی تحلیلگران نه اهداف دیگری از قبیل تنظیم درآمدها، اجتناب از تلفات، یا تامین/مخالفت درآمدهای قبلی از حساب های مالیاتی استفاده می کنند.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود