تحقيق رشته کامپیوتر با عنوان شبکه های کامپیوتری

مطالب دیگر:
بررسی میزان و عوامل موثر بر رضایتمندی مشتریان بانک کشاورزی در استان خراسان رضویماهیت آتش در ایران باستاناستفاده از پردازش تصویر برای تعیین میزان هدایت الكتریكی خاكحسابرسی داخلی مبتنی بر ریسک و نقش آن در مدیریت ریسک بنگاهتوسعه راهکارهای امنیتی در بانکداری الکترونیکیبررسی تطبیقی اثری از كمال الدین بهزاد با شعری از بوستان سعدیتاثیر شش سیگما در افزایش بهره وریتأثیر تمرینات هیپ هاپ بر بهزیستی روان شناختی دانشجویان دختر غیرورزشکارتأثیر بازی های پرورشی منتخب توپی و غیر توپی در دو زمان صبح وعصر بر اختلال بیش فعالی دانش آموزان پسرابتدایی شهر اراکتاثیرهشت هفته تمرینات پیاده روی منظم برمیزان شادكامی و سلامت روانی سالمندان زنعسر و حرج در طلاقطلاق و عوامل آن در ایرانمسئولیت جزایی در امور پزشکی در حقوق کیفری ایرانمقررات بین‌المللی در خصوص محیط زیست و بررسی قانون مدیریت پسماندهاروشهای حمل کالا در تجارت بین المللیشرط عدم مسولیت در حقوق ایراندانلود مقاله رشته حقوق با عنوان سرقفلیتعادل بخشی قانون انسانی کردن روابط بین المللقاچاق دخانیاتفلسفه وجودی حقوق جزای اسلامی و تطبیق با حقوق اروپائی و نقاط مشترک و متفاوت آن با حقوق غربیحقوق شهروندی و بررسی آن در اسلام و غرببررسی مقام روحانیون زرتشتی و نقش آنها در جامعه ایران باستانبررسی تأثیر آموزش مهارتهای حل تعارضات زناشویی بر بهبود روابط متقابل میان جانبازان و همسران آنهاقانون حاکم بر داوری تجارت بین الملل در مقایسه با قانون حاکم بر داوری تجارت بین الملل ایرانداوری تجاری بین المللی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقيق رشته کامپیوتر با عنوان شبکه های کامپیوتری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود رایگان تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری , دانلود رایگان تحقیق شبکه های کامپیوتری , دانلود تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری , دانلود تحق?
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

درفرمت ورد 36 صفحه قابل ويرايش

استفاده از شبکه های کامپيوتری در چندين سال اخير رشد و به موازات آن سازمان ها و موسسات متعددی اقدام به برپاسازی شبکه نموده اند. هر شبکه کامپيوتری می بايست با توجه به شرايط و سياست های هر سازمان ، طراحی و در ادامه پياده سازی گردد .شبکه ها ی کامپيوتری زيرساخت لازم برای استفاده از منابع فيزيکی و منطقی را در يک سازمان فراهم می نمايند . بديهی است در صورتی که زيرساخت فوق به درستی طراحی نگردد، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و می بايست هزينه های زيادی به منظور نگهداری و تطبيق آن با خواسته ها ی مورد نظر( جديد) ، صرف گردد ( اگر خوش شانس باشيم و مجبور نشويم که از اول همه چيز را مجددا" شروع نمائيم !) . يکی از علل اصلی در بروز اينچنين مشکلاتی ، به طراحی شبکه پس از پياده سازی آن برمی گردد. ( در ابتدا شبکه را پياده سازی می نمائيم و بعد سراغ طراحی می رويم ! ) .
برپاسازی هر شبکه کامپيوتری تابع مجموعه سياست هائی است که با استناد به آنان در ابتدا طراحی منطقی شبکه و در ادامه طراحی فيزيکی ، انجام خواهد شد . پس از اتمام مراحل طراحی ، امکان پياده سازی شبکه با توجه به استراتژی تدوين شده ، فراهم می گردد.
در زمان طراحی يک شبکه ، سوالات متعددی مطرح می گردد :

سوالات فوق ، صرفا" نمونه هائی در اين زمينه بوده که می بايست پاسخ آنان متناسب با واقعيت های موجود در هر سازمان ، مشخص گردد . ( يکی از اشکالات ما استفاده از پاسخ های ايستا در مواجهه با مسائل پويا است !) .
در اين مقاله قصد داريم به بررسی پارامترهای لازم در خصوص تدوين يک استراتژی مشخص به منظور طراحی شبکه پرداخته تا از اين طريق امکان طراحی منطقی ، طراحی فيزيکی و در نهايت پياده سازی مطلوب يک شبکه کامپيوتری ، فراهم گردد .


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود